Medya Mango

Neler Yapıyoruz?

Sosyal medya platformları son dönemlerde dijital pazarlama alanında kullanılan ve en çok geri dönüşün alındığı ağlardır. Bu ağlarda bilinirliliğinizi artırıp ön plana çıkmak kazançlarınız için önemlidir. Medyamango olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Tüm paketlerimizi farklı türlerden oluşan kullanıcılardan oluşturuyoruz. İhtiyacınıza uygun olan paketi seçip satın alarak sosyal medyadaki gücünüzü artırabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ?

Sosyal medya market işlemlerinizi yapabilmeniz için Medya Mango sitemize üye olarak giriş yapmanız gerekiyor. Sitemiz üzerinden 7/24 işlem yapabiliyor, bakiye yüklemesi yaparak, hesabınız için seçtiğiniz paketin, hesabınıza eklenmesini sağlayabiliyorsunuz. Paket içeriklerimizde sizler için yerli ve yabancı gerçek kullanıcılara yer veriyoruz.

Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?

Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır in-aktif hesap oldukları için instagram bir süre sonra bu hesapların farkına varıyor ve hesapları instagram bünyesinden kaldırıyor yada onaya düşürüyor buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır. Medya Mango alınan bot takipçilerin hiç birinde garanti vermemekte ve bu durumu sözleşmede açıkca belirtmiştir.

Siparişim Neden İptal Edildi?

Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır ; Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız. Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz. Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir. Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

Nasıl Bakiye Yüklerim?

Medya Mango üzerinde birden çok bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan tüm ödeme yöntemleri alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Eğer havale yöntemi ile ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini "Banka Hesaplarına" gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. Bu yöntem çok daha kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Tüm Ödeme yöntemleri ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. (Firma Adı) 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bize sormaktan çekinmeyin.

Siparişim kısmen tamamlanıp kalanı iade edildi ne yapmalıyım?

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz. Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servisleirmiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde pahalı servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda pahalı sunuculara yönelmenizi önermekteyiz.

Yardıma mı İhtiyacın Var?

Şuan Buradayız!

Bize ulaşamaman mümkün değil! Sitemizin her köşesinde bizimle canlı iletişim kurabilirsin.

feature
help
Canlı Chat

7/24 Canlı Destek ile Sizlerleyiz

help
Destek Bileti Gönder

Sitemize üye olarak destek talebinde bulunabilirsin